pondělí 20. července 2015

Čtečkaton |info a jak si vedu|

Autorkou projektu je KejBí


Jelikož mám hromadu knížek na čtečce, které bych si ráda přečetla, a na které většinou nemám čas, tak jsem se rozhodla (díky Vendee) zapojit do tohoto readathonu. Jde o to, že v průběhu týdne (20.-26.7. 2015) budu číst pouze e-knihy a papírové knížečky nechám stranou. Je to pro mě docela dost velká výzva, protože na čtečce většinou čtu poměrně pomalu. Uvidíme, jak se mi povede.

Součástí jsou i tři tématické články, u kterých ještě nevím, zda se zapojím, ale kdyby ano, tak tu bude odkaz. Tento článek je totiž hlavně pro mé čtecí postupy. A ještě je možné přidávat fotky s hashtagem #cteckaton, takže jestli chcete, tak mě můžete sledovat na mém instagramu. Myslím, že tam nějakou tu fotku hodím. :)

A do čeho bych se ráda pustila?
Bylo těžké z té mojí přeplněné čtečky vybírat, ale mám jisté favority, takže na ty se vrhnu nejdřív. Je úkolem toho přečíst co nejvíc... no.. to bude švanda!
Islu od Stephanie Perkins mám jako recenzní e-book od CooBoo, takže ten má největší přednost (a navíc se na ni opravdu těším). Zodiac od Romini Russell je na doporučení Vendey, která si ho velice chválí a This Shattered World od Amie Kaufman a Meagan Spooner je pokračování These Broken Stars. Nejde neodolat.
My Last Kiss je taková moje must read kniha, na kterou už se těším hodně dlouho. S Beathany Neal jsem navíc i komunikovala díky Blog tour, takže se můžete těšit na překvápko. Never Never od Colleen Hoover si dost lidí chválí, takže jsem zvědavá, jaká bude a Doon od Carey Corp a Lorie Langdon je součástí Summer readingu, takže na tu bych se také ráda podívala.

Jak si vedu?
Pondělí 20.7. 2015
Byla jsem rozhodnutá, že se do čtečkatonu vrhnu po hlavě, a tak jsem hned první den dokázala přečíst jednu celou knihu ze seznamu a rozečíst novelu mezi prvním a druhým dílem ze série These Broken Stars. Vendea byla tak laskavá, že mi ho připomněla! Nemůžu si ji přece nechat ujít! (Tolik k mým velkým čtecím plánům na tuto výzvu..) Končila jsem hodně, hodně brzy ráno, takže je ze mě prakticky chodící zombík.
Přečteno: Isla a šťastné konce - Stephanie Perkins (100% - 312 stran)
Rozečteno: This Night So Dark - Amie Kaufman & Meagan Spooner (7% - 8 stran)
Úterý 21.7. 2015
Úterý bylo takové odpočinkové, jelikož jsem nebyla úplně fit. To víte, spát jenom asi tři hodiny se prostě nevyplácí. Dokonce jsem si odpoledne musela dát "malého" šlofíka, abych to přežila. Alespoň jsem tedy dočetla onu krátkou novelu This Night So Dark a pustila se do Zodiacu od Romini Russell, který je dost zajímavý!
Přečteno: This Night So Dark - Amie Kaufman & Meagan Spooner (93% - 101 stran)
Rozečteno: Zodiac - Romina Russell (14% - 47 stran)
Středa 22.7. 2015
Dopoledne jsem byla česat meruňky, poté jsem to zakempila u bazénu a na Zodiac jsem se tím pádem vrhla útokem až večer. Stálo to za to!
Přečeteno: Zodiac - Romina Russell (86% - 289 stran)
Čtvrtek 23.7. 2015
Odpočinkový den. Další noční čtení by mě asi už zničilo! Alespoň jsem tedy začala Colleen Hoover, ale samozřejmě jinou než tu, kterou jsem si dala do plánu. Život jedna báseň se čte opravdu dobře a zatím se mi líbí.
Rozečteno: Život jedna báseň - Colleen Hoover (40% - 105 stran)

Pátek 24.7. 2015
V pátek jsem jenom dočetla rozečtené a už se do ničeho nového nepouštěla.
Přečteno: Život jedna báseň - Colleen Hoover (60% - 159 stran)

Sobota 25.7. 2015
Dneska jsme byli shánět postele, tak jsem neměla čas a ani moc chuť začínat něco číst. Večer jsem si jenom dala první kapitolku knihy Jen jeden den.
Rozečteno: Jen jeden den - Gayle Forman (5% - 17 stran)

Neděle 26.7. 2015
Poslední den čtečkatonu jsem strávila opět s knihou od Gayle Forman.
Rozečteno: Jen jeden den - Gayle Forman (27% - 95 stran)

1 komentář: