Kdo jsem?

Jsem normálně nenormální holka, která miluje knížky. Má vášeň se zrodila zčistajasna, když jsem poprvé četla Stmívání. Najednou jsem potřebovala více a více knížek, které se začaly pomalu hromadit. Obsadila jsem si knihovna za dveřmi a v roce 2013 jsem dokonce dostala poličky nad postel. Svých miláčků si nadevše vážím a lidem, co mi je poničí, hrozí krutý trest!

Starší fotka.
Narodila jsem se 22.1. 1998, což znamená, že tento rok je mi osmnáct let. Je hrozné, jak to utíká, ale co s tím jeden nadělá. Studuji třetím rokem na gymnáziu, kde je to zatím jedno veliké pálící peklo. Držte mi palce, abych brzy nevyletěla! Budu to opravdu potřebovat. -_- Snažím se dost učit, ale ty knihy pořád odvádějí mou pozornost! Doma máme dva psy, Toma a Jerryho, které cpu naprosto všude. Jsou to dva plyšáci, kteří potěší smutnou duši. 

Moje přezdívka je Erný, ale je fakt, že mi tak nikdo kromě ostatních blogerů neříká. Vznikla na základce, kde mi tak párkrát řekla spolužačka, a já ji pak použila při založení blogu. Ovšem mé pravé jméno je Anna, ale nezavrhnu ani oslovení Endy - tak mi totiž říkají ve škole. Co vyloženě nesnáším je, když mi někdo říká Andulko. Jsem snad nějaký barevný papoušek?

Jsem takový trochu pecivál, nikam moc nechodím, protože si raději doma ustelu s knížkou. Víc chodím i do knihkupectví, než-li za zábavou. Říkám si, že jednou mě třeba bude bavit flámovat do rána, ale teď na to prostě nemám chuť.

Už od dětství jsem se chtěla stát spisovatelkou. Psávala jsem takové krátké nesmyslné povídky a doufala, že se jimi proslavím. Byla jsem tehdy opravdu naivní, ale i tak se můj dětský sen probojoval do budoucnosti. Stále se snažím plodit nějaké příběhy, ba dokonce jsem v roce 2012 napsala svou první krátkou knížku o 160 stranách, kterou mohu poskytnout v PDF verzi. "Dílo" se jmenuje Svět za jezerem, ale přiznejme si, je to opravdu počáteční škvár. Momentálně pracuji na další knize, která má provizorní název Bolest. Ráda bych si sehnala nějaké čtenáře, co by mi radily, takže zájemci, stačí napsat na mail. Budu vděčná za každou reakci. ;)

A jako poslední věc chci zmínit jednu věc. Mojí nejoblíbenější autorkou je Richelle Mead. Pro mě je to ta nejúžasnější spisovatelka všech dob, a proto, když píšu na její knihu recenzi, tak se jen rozplývám! Toť prozatím všechno. Snad jste se nenudili.

Kde mne zastihnete?
email: andy.pavlicek@seznam.cz
Facebook blogu

12 komentářů:

 1. Predovšetkým krásny blog :) Ten yorkshír je nádherný, pamätám si, že takto vyzeral aj ten náš keď sme ho po prvý krát videli.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky! Dneska jsem objevila tvůj blog a i když se teprve rozjíždí, tak to tu máš hezké.
  Sympatické je i to, že máme pár společných věcí. Jsem taky z Prahy, mám jorkšírka a strašně ráda čtu a píšu.
  *tváří se hrozně nenápadně, ale ve skutečnosti chce nalákat na návštěvu* Něco mám i na své webovce. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lovu zdar!
   Děkuji za takové chvalozpěvy, na tvůj blog se klídně podívám;))
   Kdo by nechtěl velkou návštěvnost..?
   Ale je to pěkné míz "spřízněnou" duši ;D

   Vymazat
 3. Jo, vidím tu také něco podobného.. Všichni mne cpou do gymnázia! Hey Hall jsem nečetla, ale VA a HG jsou nej! Tak se mnou a s blogováním je to podobně, tedy ne s blogováním, ale s knižním blogováním. Blog mám už rok, ale měla jsem tam asi 4 měsíce velkou odstávku, tudíž vypadá tak, jak vypadá. Každopádně máš pěkný blog, přidávám si tě do " Kam dál" ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já na gympl vůbec nechci!:D Chci jít na SŠ Náhorní - knihkupectví, nakladatelství.. a to mi všichni zase nedoporučují. Tak co mám jako dělat?:D Štve mě to! Zvláště, že na gymplu není praxe, a tu člověk potřebuje..
   Děkuji, cením si všech příznivců mého blogu!:))

   Vymazat
 4. Ta animka je super!! :)
  ten pejsek - ááá :-**

  OdpovědětVymazat
 5. Když to tak čtu, tak je to jako bych četl popis sebe samotného :D Jen s tím rozdílem, že já jsem kluk a starší sourozenec.. ale přesto to vždycky stejně schytala ségra, protože je takovej dobrák že to hodila na sebe.. *fňuk* :D

  OdpovědětVymazat
 6. Andulkooooo! :D
  Chci tvoje PéDéeFko! :D Já vim, že jsi tu knížku dávala do jedný tvý soutěže a strašně jsem si jí chtěla přečíst, moooooc by mě to zajímalo, ty paní spisovatelko! :D
  Jinak já taky nic moc nedělám, radši ležim v posteli s knížkou, ale flámovat do rána mě baví, to zas jooo. :D
  Richelle je supr spisovatelka, ale já vlastně ani nevim, jestli mam někoho nejoblíbenějšího... to je strašně těžký, asi Karen Marie Moning, Ruta Sepetys a Darren Shan.. ale teda... fíha, fakt nevim. Obdivuju lidi, co v tom maj jasno :D

  Hezký shrnutí, já snad brzy taky něco napíšu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ti dám Andulko, ty jedna Sušenko! :D
   Hele jako klidně ti to pošlu na email, ale aby ses tomu moc nesmála. Fakt jsem to psala ve 14, takže je to dost velký rozdíl od mé právě teď. :D Ty jsi taky paní pařička, že.. :D
   Heh, no já jsem si prostě řekla, že ona je mého srdce šampiónka, a už to nehodlám měnit. :)
   Jo, mohla bys napsat. Však ty víš. :D)

   Vymazat
 7. Ahoj, jen jsem sem zase po hooooodně dlouhé době zavítala. Jelikož už nebloguji, tak nejsem v obraze co se kde děje. Naposledy jsme tady byla, když jsi začala chodit na gympl a zveřejňovala jsi ty úžasné gif články! Ten čas vážně rychle letí! Přijde mi, že to nebyla ani chvilička a přitom to už je rok a něco! :D P.S. Pořád máš krásný a úžasný blog! :)

  OdpovědětVymazat