neděle 7. července 2013

Prázdninový knihomol - 1. Týden

Projekt, který vymyslela Cathy

Sice jsem se o tomto projektu nějak extra nezmiňovala, vlastně jsem se o něm nezmiňovala vůbec, ale prostě se mi zalíbil nápad týdenního shrnování přečtených/rozečtených knížek. Ale bohužel jsem tak trochu líný a zaneprázdněný tvor a je možné, že se nebudu do knihomola zapojovat každý týden. Snad mi to Cathy promine, když párkrát nepřibude můj článeček.. aneb.. znáte mě! :D Ale pojďme na mé milé zhodnocení..

Uplynul první týden prázdnin a já jsem se sebou docela spokojená. I když jsem líná a začínám číst méně a méně (kecá), tak jsem si dala za tenhle týden pěkně do těla. Tady je taková malá statistika, vůbec nevím, jak to budu psát, ale snad to bude dávat.. trochu smysl.

1. Týden
Přečteno (794 stran)
 • Dokonalý sen - Ally Condie (194 stran)
 • Tweety s city - Elizabeth Rudnick (272 stran)
 • Stínem políbená - Richelle Mead (328 stran)
 • Drakie - Sophie Jordan (153 stran) - rozečteno
_________________________________________________
Inu pro někoho je za týden přečíst čtyři knihy málo, ale pro mě je to obrovské množství! U Dokonalého snu jsem začala číst už v neděli, takže nepočítám všechny stránky. Díky GR! Inu, kdybych nebyla ve čtvrtek na té svatbě, mohla být Drakie už také za mnou..? Tak snad vám mé obvyklé kecy moc nevadí, protože se jich nezbavíte! Nezbavíte se ani mě! :D

6 komentářů:

 1. Ty si dočetla knihu Stínem políbená?? Už jsem si myslela že ji nepřečteš :DD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Eh.. to je velice milé, jak ve mě všichni věříte! :D :D

   Vymazat
 2. Ty jedeš. ;) Já se tu pachťám na třetí knížce teprve. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dost dobré! To já jsem celý týden ležela nemocná v posteli a přečetla sotva 2 knížky :D

  OdpovědětVymazat
 4. Hezká sbírka na první týden. Určitě ti prominu, když se nezapojíš každý týden, neboj..;) :D Tweety s city čtu teď taky a jsem zvědavá,jestli to bude jen průměrný, nebo se z toho vyklube něco víc..

  OdpovědětVymazat