neděle 3. února 2013

Posuď knihu podle obalu #5

Meme, které pořádá Syki ^^
Vyber si nějakou obálku a zhodnoť ji
***
Atlanta by byla příjemným místem k životu, jen kdyby nebylo magie…
Když magie pohltí svět, objevují se monstra a odpadlí mágové spřádají svá kouzla, zatímco se pistole zasekávají a auta odmítají startovat. Ale pak se technologie znovu přihlásí o slovo a magie ustoupí stejně nevypočitatelně, jako se předtím objevila. Jen po ní zbudou nejrůznější druhy paranormálních problémů.
Kate Daniels, žoldačka, které se smůla lepí na paty a do kapsy má hluboko, se živí odstraňováním právě takovýchto magických potíží. Ale když je zavražděn její opatrovník, honba za spravedlností ji vtáhne do mocenských bojů mezi dvěma nejsilnějšími frakcemi magických bytostí v Atlantě. Mezi Pány mrtvých, nekromanty ovládajícími upíry, a Smečku, polovojenský klan kožoměnců. Tyto dvě strany se vzájemně obviňují ze série nezvyklých vražd – a smrt Katina opatrovníka by s tou záhadou mohla být spojená. Obě organizace na Kate vytrvale tlačí, aby případ vyřešila a ona si začíná uvědomovat, že si ukousla větší sousto, než dokáže zvládnout..

Název: Magie mrtvých
Autor: Ilona Andrews
Vydalo: Fantom Print, 2011

Dobře, dobře. Tahle obálka by se mi strašně moc líbila, kdyby na ní nebyl onen lev, který nejspíš nějak souvisí s obsahem knihy. Město v pozadí budí pěkný dojem, žena s červeným trikem, které jakoby rozřazovalo vše kolem taky. To se mi líbí! Ale lev, co vypadá jako Aslan.. to už moc ne.

4 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Ještě říkej, že tak nevypadá.. :D

      Vymazat
  2. Tvoj výraz tváre úplne zodpovedá môjmu, keď som tú obálku uvidela :D

    OdpovědětVymazat