středa 10. dubna 2013

Představ se! - Vítejte sladkosti!


Takže sladkosti jako takové miluje asi většina z vás, že? A dnešek tak nějak věnujeme mým oblíbeným druhůům sladkostí.. (né, že by jich bylo málo, ale já vytáhnu jenom pár z nich :P) Já třeba nemám ráda čokoládu (moc), protože mám jiné oblíbence, kteří stojí v prvních liniích!

Úplně nejvíc miluji arašídy na jakýkoliv způsob. Buď medu, nebo v cukru.. to je jedno, hlavně že jsou nějaké! Moje sestra má na arašídy alergii, takže si s taťkou jednou za rok (když ségra není doma) uděláme arašídový večírek. Je to tak strašně dobrý, že se přejíme a pak jsme nafouklí ještě hódně dlouho! :D Nejlepší na nich je, že se vám rozplývají na jazyku.. mňam, mňam. Už se těším, až si uděláme arašídový večírek tenhle rok! ^^ žít bez arašídů se nedá :'(Pak můžu různé gumové pochoutky. Medvídky, žížalky, hamburgry, rybičky, velryby, hady.. ale tyhle potvůrky musí milovat snad každý. <3


Co dál?
.
.
.
.
.

No rozhodně nesmím zapomenout na cukrovou vatu! Sice se m i z ní občas dělá špatně, ale jinak je to super kamarádka na jeden zátaras. :D Na poutě moc nechodím, ale když už jdu kolem (jó hrozně moc chodím kolem poutí), tak si skočím na jednu cukrovku! :D Nejlepší na ní je, že může mít jakoukoliv barvu.. modrou mám nejraději.. oni ale stejně dělají převážné růžové (ble)!


Příští téma bude
Hračky
juhúú,:DD

5 komentářů:

 1. Zbožňujem cukrovú vatu!!!!!!!! mňam

  OdpovědětVymazat
 2. Já miluju všechno gumové (myslím želé), tedy gumové medvídky a podobně <3 :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mám nejradši čokoládu! :D :P

  OdpovědětVymazat
 4. Jé oříšky ty já taky můžu, stejně jako gumové potvory. Ale tedy vatu nemusím. Výjimkou je jedině turecká pismaniya.

  OdpovědětVymazat