úterý 29. ledna 2013

30 Day book challenge / Kniha, ve které je tvá oblíbená scéna

Matně si vybavuje své oblíbené scény..Autor: Richelle Mead
Název: Trápení
Anotace: Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností?
Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena!
Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…

Proč?
A jedna z mých nedávno-přečtených knih obsahuje jednu z mých oblíbených scén. Je tak vtipná, že jsem u ní vyprskla smíchy, a začala se plácat do kolenou. Takové scény miluji,ale jen když nejsou moc trapné. Bylo to někde k začátku knihy. :))

3 komentáře:

 1. Čítam tú knihu tak premýšľam, ktorá scénka to len bola...hm...teraz sa mi fakt nič nevybavuje. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem to nechtěla psát, ale bylo to s tím spisovatelem, jak zjistila, že to je on (chápeš ne? :D) Mě rozesmívají různorodé věci. :D

   Vymazat
 2. Já jsem čekala, že jí popíšeš :)

  OdpovědětVymazat