středa 27. června 2018

Servus!

Ano, chtěla jsem vymyslet nějaký ultra skvělý název pro tenhle článek, ale prostě věci typu "Žiju!", "Jsem zpět!" atd. mi přišly hrozně klišé. Můžeme tu hovořit o mém přenádherném zmrtvýchvstání a taky nemusíme. Vlastně ani teď, když tohle píšu, si nejsem na 100% jistá, zda by to byla pravda. Dostala jsem sice chuť vrátit se k psaní, ale však víte občas #lifehappens.

Od mého posledního příspěvku, jenž je ze začátku roku 2016, se toho dokázalo stát opravdu hodně. Ve zkratce můžu zmínit maturitu, přijímačky na VŠ, první zkouškové a samozřejmě hromada velkých failů v osobním životě.

Vím, že pro někoho to může být prostě nezáživné a nezajímá ho to, ale řekla jsem si, že bych chtěla začít psát o těchto přešlapech a různých životních situacích. Kdo nechce, nemusí tomu věnovat pozornost a prostě to nečíst. K recenzím jako takovým bych se také ráda vrátila. Napadá mě třeba i článek o knížkách, které byste, pro vlastní bezpečí, neměli číst, pokud z jejich věkové kategorie vyrostete. (Protože takových poslední dobou čtu nějak moc, aneb šílené nakupování hromady knih v mladistvém věku se mi mstí.)

Bude tu potřeba asi dost změn nebo alespoň menší předělání, takže mi to asi nějaký ten pátek zabere. Jsem ale i tak ráda, že jsem se k tomu "vrátit se" konečně odhodlala. Tenhle blog jsem dokázala předtím vést v chodu skoro 4 roky a byla by škoda s tím úplně seknout. Obdivuji všechny blogery, kteří to dokážou ve všem tom shonu a stresu. Mě osobně psaní vždycky bavilo a ať už moje bláboly někomu zvednou náladu, pomohou mu ve výběru knížky nebo třeba jen zvednou koutky úst, tak mi to za to stojí.

Prozatím přeji tedy krásný den a třeba se i těšte na moje další žvásty!

1 komentář: